Alüminyum Folyolu PPRC boru üretim Hattı

Alüminyum Folyolu PPRC boru üretim Hattı

 Alüminyum Folyolu PPRC boru üretim Hattı 

Alüminyum folyolu boruların temel özelliği sıcak su taşırken oluşan uzamaların azaltılarak sehimlerin önlenmesi ve boru içine oksijen geçişinin engellenerek tesisattaki radyatör ve kombi gibi cihazların paslanmasının önlenmesidir.

Folyolu boru üretim hatlarımızda, ilk plastik borunun çekilmesi , alüminyum folyonun kaplanması ve üst plastik kaplanması işlemleri birbirine senkron şekilde çalışır.

Ayarlanabilir folyo gerginliği kontrol sistemi ile folyo borunun üzerine pürüzsüz bir şekilde sarılır.

Tüm hattın senkronizasyonu PLC’ler tarafından kontrol edilir.

Alüminyum folyonun kaplanmasında kullanılan kalıplar, folyo kaplama kalitesini en yüksek seviyede tutacak malzeme kullanılarak imal edilmiştir.


MASFEN MAKİNA - Plastik Boru Makinaları
Copyright (c) 2014 www.masfen.com
ko-ekstruder ko ekstruder çizgi ekstrüderi Alüminyum folyolu PPRC boru makinası Alüminyum folyolu plastik boru üretimi Alüminyum folyolu plastik boru üretim hattı plastik boru imalat makineleri plastik boru imalat makinası PP boru muflama makinası PVC boru muflama makinası Masfen Makina Plastik Boru Makinaları İmalatında Yurtici Ve Yurtdışında Lider Bir İsim masfen makina, masfen makine, masfen makina sanayii, masfen makine sanayii, plastik, boru, makinası, makinesi, makineleri, makinaları MASFEN MAKİNA - Plastik Boru Makinaları