Plastik Boru Kafaları

Plastik Boru Kafaları
Plastik Boru KafalarıPlastik Boru KafalarıPlastik Boru Kafaları

Plastik Boru Kafaları

Plastik boru kafası extruderden çıkan hammaddeyi önce istenilen kıvama getirip ,daha sonra hammaddenin boru şeklini almasını sağlar.

Kafa tasarımlarımız hammaddenin plastik boru için gerekli homojenliğin sağlanabilmesi amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Plastik malzemenin temas ettiği tüm yüzeyler polisajlanarak, malzeme yapışmasının önüne geçilmiş ve sürtünme kayıpları en aza indirilmiştir.

Masfen tek katmanlı düz boru kafası, iki katmanlı, üç katmanlı ve çok katmanlı boru kafaları, folyo üstü kaplama kafası ,metal üstü kaplama kafası gibi birçok farklı çeşit plastik kafaları üretimi  yapmaktadır.


MASFEN MAKİNA - Plastik Boru Makinaları
Copyright (c) 2014 www.masfen.com
ko-ekstruder ko ekstruder çizgi ekstrüderi Alüminyum folyolu PPRC boru makinası Alüminyum folyolu plastik boru üretimi Alüminyum folyolu plastik boru üretim hattı plastik boru imalat makineleri plastik boru imalat makinası PP boru muflama makinası PVC boru muflama makinası Masfen Makina Plastik Boru Makinaları İmalatında Yurtici Ve Yurtdışında Lider Bir İsim masfen makina, masfen makine, masfen makina sanayii, masfen makine sanayii, plastik, boru, makinası, makinesi, makineleri, makinaları MASFEN MAKİNA - Plastik Boru Makinaları